11/11/2021

Izšel ja novi napovednik za tretjo in zadnjo sezono serije Hanna

Serija Hanna, ki je v bistvu nastala po istoimenskem filmu iz leta 2011, v katerem so nastopili Saoirse Ronan, Eric Bana in Cate Blanchett, je alternativna pripoved te štorije, ki jo je pod okrilje vzel Amazon Prime Video, kjer si je možno ogledati tudi obe prejšnji sezoni tega akcijskega trilerja.

Tretja sezona, ki bo hkrati tudi zadnja, pa prihaja na to storitev s pretočno vsebino že konec tega meseca, in sicer 24. novembra 2021. Hanna, ki jo v seriji upodablja odlična Esmé Creed-Miles (Dark River), tudi v tretji sezoni nadaljuje boj proti organizaciji Utrax, ki je iz nje naredila morilsko orožje. V tretji sezoni se je igralski zasedbi pridružil tudi Ray Liotta (Goodfellas, Smokin' Aces) kot Utraxov obveščevalni operativec Gordon Evans.

Te dni smo dobili tudi najnovejši napovednik, ki obljublja res napet finale in si ga lahko ogledate spodaj.


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konec leta prihaja animejska predzgodba Gospodarja prstanov

Warner Bros. Animation , New Line Cinema in Sola Entertainment so na Festivalu animiranega filma v Annecyju, ki velja za najstarejši in na...