19/11/2023

Večer animejev in družabnih iger 14/2023

V soboto, 25. 11. 2023, ob 16. uri vas ponovno vabimo v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru, da se nam pridružite že na 14. letošnjem Večeru animejev in družabnih iger, za katerega še vedno velja, da je vstop na dogodek prost, za obiskovalce, mlajše od 13. leta pa priporočamo, da se ga udeležijo v spremstvu staršev ali odgovornega skrbnika.

Na tokratnem dogodku se boste lahko enostavno prepustili različnim namiznim igram in ob njihovem igranju preprosto uživali, saj smo se odločili, da bo tokratni dogodek v celoti posvečen samo namiznicam in igram s kartami. Še vedno pa vse obiskovalce spodbujamo, da lahko s sabo prinesete lastne družabne igre in nam jih predstavite ter nas jih naučite igrati.

Vabljeni.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...