17/12/2023

Animoku Geek Time S01E25: MofuCon po MofuConu

Ponovno vam serviramo posebno epizodo oddaje Animoku Geek Time, pri čemer že gre za 25. epizodo prve sezone, ki bo podnaslovljena Po MofuConu. Epizoda se bo predvajala na našem Twitch kanalu AnimokuTiVi danes, 17. 12. 2023, ob 16. uri.

V tokratni oddaji bomo večino pozornosti posvečali konvenciji MofuCon in našemu kvizu, ki ga bomo podrobneje preučili in podebatirali tudi o njegovi težavnosti, saj so naša ušesa ujela nekaj pripomb, da je morda bil pretežek. Vsekakor lahko pri analizi sodelujete tudi gledalci. Po debati o MofuConu in kvizu pa bo sledilo še žrebanje glavne nagrade srečelova, razkrili pa bomo še nekaj presenečenj, ki se prav tako tiče našega srečelova, saj smo se odločili da vse te informacije prihranimo ravno za to oddajo. Za zaključek pa bomo si ustvarili prvi vtis glede špila Super Mario. Bros. Wonder.

Približni načrt programa tokratne oddaje je torej sledeči:
16:00 Uvod
16:15 Debata o MofuConu in anime kvizu
17:45 Žreb glavne nagrade srečelova
18:00 Prvi vtis o igri Super Mario Bros. Wonder

Se gledamo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...