22/12/2023

Animoku Geek Time S01E26

V nedeljo, 24. 12. 2023, ob 17. uri bo na našem Twitch kanalu AnimokuTiVi potekala nova epizoda oddaje Animoku Geek Time, in sicer že šestindvajseta v tej sezoni.

V tokratni oddaji bomo najprej nadaljevali s špilom Super Mario Bros. Wonder, nato pa bomo se lotili žrebanja še enega nagrajenca našega srečelova, ki smo ga organizirali na letošnji konvenciji MofuCon. Tokratnega nagrajenca oz. nagrajenko bomo razveselili s kompletom družabne igre Coupling the Game, ki zajema osrednjo igro in igro za dva igralca Jaz & Ti, ki je hkrati tudi razširitev za osrednjo igro.

Za zaključek pa se bomo z nekaterimi člani našega društva odpravili še malce raziskovati svet v špilu GeoGuessr.

Tokratni program bo torej zgledal nekako takole:
17:00 Uvod in igranje igre Super Mario Bros. Wonder
19:30 Žreb nagrade za srečelov in igranje igre GeoGuessr