18/03/2012

Projekcija v Kulturnem Inkubatorju

Tudi ta četrtek, 22. 03. 2012, bo v Kulturnem Inkubatorju na Koroški cesti 18 v Mariboru ob 19. uri projekcija. Tokrat je na sporedu en azijski film. Naslova žal iz že znanih razlogov tukaj ne moremo navesti, tako da je znan zgolj članom skupine Animoku, vendar pa ste vsi, ki ste kakorkoli zainteresirani vljudno vabljeni.

Kot vedno bo pred samim ogledom filma potekalo druženje, na katerem se boste lahko preizkusili tudi v karaokah in spoznali našo ekipo ali vsaj del naše ekipe, poleg tega pa upamo, da se boste imeli lepo. Spored četrtkovih projekcij je ponavadi takšen:

19:00 Druženje + karaoke
20:30 Projekcija

V glavnem, vsi ste vljudno vabljeni, da se kdaj oglasite na kakšni projekciji, čeprav vsi, ki še niste člani skupine Animoku, ne boste vedeli, kaj se v določenem tednu gleda in se boste pač morali pustiti presenetiti.

Upamo, da se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...