24/04/2012

Projekcija v Kulturnem Inkubatorju (26. 04. 2012)

Tudi ta teden vljudno vabljeni na srečanje skupine Animoku v Kulturnem Inkubatorju na Koroški cesti 18 v Mariboru, ki bo ob 19. uri. Ta teden se nadaljuje ogled animeja, s katerim smo začeli prejšnji teden. Tokrat si bomo ogledali naslednji dve epizodi tega mecha animeja. Poleg tega bomo tudi obujali nekaj starih spominov na čas dobrih in zabavnih animejev na nemški televiziji. Spored programa pa bo sledeči:

19:00 Druženje
19:30 Shin Chan epizoda 01 (nemška sinhro)
19:55 Shin Chan epizoda 02 (nemška sinhro)
20:20 Anime projekcija - 3. del
21:20 Anime projekcija - 4. del

Seveda ste, kot vedno, vsi vljudno vabljeni. Prav tako pa se na samem srečanju lahko včlanite v našo skupino. Vse, kar je treba storiti, je, da nam pustite vaš elektronski naslov in dodali vas bomo na Animoku mailing listo ter vam dodeli pravico za branje zasebnega dela bloga, kjer objavljamo čisto vsa druženja in kaj se gleda. Na projekcijo pa, seveda, lahko pridete, tudi če niste člani, saj za ogled članstvo nikakor ni pogoj, pa tudi včlaniti se vam ni treba, če to nočete.

V glavnem, upamo, da se vidimo.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...