05/09/2012

Obvestilo: Težave z blogom v IE

Ker smo pred kratkim spremenili glavni meni (CSS drop down menu) pri našem sklopu blogov, so zaradi tega v Internet Explorerju (IE) nastale težave. Poskusili smo vse znane metode za odpravo te težave, vendar nobena ni delovala, tako da vam zaenkrat priporočamo, da za ogled naših blogov uporabljate Firefox, Chrome ali Safari, saj je več kot očitno, da z IE nima težav samo naš blog. V bistvu veliko ostalih blogov ni prikazanih tako, kot bi moralo biti. Kaj naj rečem, pač Microsoftova zadeva, ki itak ne dela kot bi morala.

Sicer pa z novim letom bomo itak začeli s prenovo blogov, tako da do takrat bo pač treba malce potrpeti.

Hvala za razumevanje.

Animoku.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...