04/04/2013

Koncert »Sozvočje japonske in zahodne melodije«


Veleposlaništvo Japonske v Sloveniji vljudno vabi na koncert Sozvočje japonske in zahodne melodije, ki bo v torek, 16. aprila 2013 ob 19:00 v Štihovi dvorani v Cankarjevem domu (Prešernova cesta 10, Ljubljana) in na katerem se boste lahko pustili očarati ob zvokih tradicionalnega japonskega glasbila sou in klavirja.


Znane japonske skladbe bo na sou zaigrala Miho Yamaji, na klavirju pa se bo evropskim kompozicijam posvetila pianistka Yuumi Yamaguchi. Tako bosta v skupnem nastopu združili melodije Vzhoda in Zahoda.


Vstop na koncert je prost, brezplačne vstopnice pa so že od 2. aprila na voljo na blagajni Cankarjevega doma.


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konvencija UmiKo 2024 je pred vrati

To soboto, 20. 4. 2024, od 11. ure dalje bo v Osnovni šoli Koper potekala konvencija UmiKo 2024 , ki jo organizira istoimensko društvo na ...