19/07/2013

Restavracija Miyabi praznuje


Jutri, 20. julija 2013 bo japonska restavracija Miyabi zabeležila svoj prvi rojstni dan. In ob tej priložnosti so pripravili pester program in vsekakor odlično ter zdravo japonsko hrano. Jutrišnji program se bo torej pričel že ob 14. uri in bo torej zajemal:
  • delavnico izdelovanja japonskih origamijev;
  • prikaz borilnih veščin iz dežele vzhajajočega sonca;
  • ob 19. uri pa bo dosegel vrhunec s koncertom Od opere do rocka, kjer bodo nastopili Petja Ivanova, Tim Ribič, Hideyuki Suzuki, Urška Orešič, 6pack Čukur and The Hangover Ladies, Boštjan Bračič in skupina Njubend.
Ob vsem naštetem pa bodo tudi predstavili nove jedi, ki bodo v naslednjem tednu na določen dan na voljo po polovični ceni (slika spodaj).
Prav tako pa so sporočili, da imajo od 21. julija 2013 dalje nov odpiralni čas, ki je sledeči:
  • od ponedeljka do četrtka: 11:00-22:00
  • petek: 11:00-23:00
  • sobota: 11:00-22:00
  • nedelja: zaprto
Svojo udeležbo na jutrišnji prireditvi lahko potrdite na Facebooku! Če torej želite okusiti nove okuse Japonske, potem se jutri in v naslednjih dneh vsekakor oglasite na Betnavski cesti 21 v Mariboru in se prepustite gurmanskim užitkom dežele vzhajajočega sonca.
Restavracija Miyabi vas vljudno vabi.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...