17/01/2014

Kje:
Kulturni Inkubator, Koroška cesta 18, Maribor

Facebook dogodek
(za ogled dogodka kliknite na povezavo zgoraj)

Program:
18:00 Druženje
20:30 Ogled animeja BERSERK I

BERSERK – ZLATA DOBA: KRALJEVO JAJCE
Japonska, 2012 / Naslov izvirnika: Berserk Ōgon Jidai-Hen I: Haō no Tamago / Režija: Toshiyuki Kubooka / Glasovi: Hiroaki Iwanaga, Takahiro Sakurai, Toa Yukinari, Aki Toyosaki, Kazuki Yao, Kenta Miyake, Minako Kotobuki, Rikiya Koyama / Zvrst: animirani, akcija, fantazijski, drama / Trajanje: 77 minut / Zvok: japonski / Podnapisi: slovenski

Guts je mlad in nadarjen plačanec, ki se v srednjeveškem obdobju potepa po Midlandski monarhiji. Med obleganjem gradu pade v oči Griffithu, vodji tolpe plačancev, ki je poznana pod imenom Sokolova tolpa. Po obleganju tako Griffith pripravi za Gutsa zasedo, v kateri ga rani. A po spletu okoliščin se Guts na koncu vseeno pridruži Sokolovi tolpi in pomaga Giffithu uresničevati njegove ambiciozne cilje.

Se vidimo!

*Zaradi nepredvidljivih okoliščin smo bili primorani projekcijo prestaviti. Prestavljena je sicer na 2. februarja 2014, vendar vas prosimo, da ta datum zaenkrat jemljite z rezervo, saj še ni povsem jasno, ali nadaljnje KinoKlub projekcije sploh bodo. O vsakršnih spremembah vas bomo obveščali. Še enkrat se vam pa iskreno opravičujemo za današnjo odpadlo projekcijo, ampak žal sem za to, da jo bo treba odpovedati, izvedel šele danes malo pred projekcijo ob 20. uri in vas tudi, kolikor hitro je bilo mogoče, obvestil. Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai!

Večer animejev in družabnih iger 7/2024

V soboto, 30. 3. 2024, ob 17. uri ste ponovno vabljeni v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru na Večer animejev in družabnih ...