27/01/2014

Animoku druženje 8/2014


ANIMOKU DRUŽENJE 8/2014


Kdaj:
Četrtek, 27. februarja 2014, ob 18:00


Kje:
Kulturni Inkubator, Koroška cesta 18, Maribor


(za ogled kliknite na povezavo zgoraj)


Program:
18:00 Druženje
20:00 Ogled filma THE GOOD, THE BAD, THE WEIRD


DOBER, SLAB, ČUDEN
Južna Koreja, 2008 / Naslov izvirnika: Joheunnom nabbeunnom isanghannom / Režija: Kim Jee-Woon / Igrajo: Kang-ho Song, Byung-hun Lee, Woo-sung Jung, Je-mun Yun, Seung-su Ryu, Byung-ho Son, Dal-su Oh, Cheong-a Lee, Kwang-il Kim / Zvrst: akcija, pustolovski, komedija / Trajanje: 136 minut / Jezik: korejski / Podnapisi: angleški

V času 2. svetovne vojne se trije korejski revolveraši, lovec na glave Do-wan, okrutni morilec Chang-yi in ropar vlakov Tae-goo, odpravijo v Mandžurijo. Slednji najde karto, za katero je prepričan, da vodi do skritega zaklada. Iste karte se želi polastiti tudi Chang-yi, medtem ko Do-wan sledi Tae-gooju, saj je prepričan, da ga bo ta privedel do okrutnega morilca, ki ga išče. Za karto pa se prav tako podijo japonska okupacijska vojska, njeni mandžurski sodelavci in tolpa Črnega trga, ki se zbira v bazarju tatov. Tako se na lovu za karto zvrstijo številni spopadi in število trupel vse bolj narašča, vprašanje je samo, ali bo sploh kdo prišel do cilja in se vrnil živ.


Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...