17/01/2014

AniNite 2014: Znana datum in lokacija


Organizatorji AniNita so sedaj končno sporočili nekaj novosti. Medtem ko so datum, kdaj se bo AniNite 2014 odvijal, najavili že decembra lani, in sicer od 29. do 31. avgusta 2014, pa še lokacija takrat ni bila znana. Sedaj pa sporočajo, da se bo tudi v letošnjem letu odvijal v Mutiversumu Schwechat, Möhringgasse 4, 2320 Schwechat, Avstrija (glejte zemljevid spodaj).


Več informacij o samem dogodku pa sledi, kot obljubljajo, v prihodnje tako na njihovi spletni strani kot tudi na Facebooku, kjer nas bodo sproti obveščali o napredovanju priprav na letošnji največji anime in manga konvenciji v sosednji Avstriji.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igra Donkey Kong Country Returns dobi HD različico

Nintendo je na torkovem Nintendo Directu sporočil, da bo priljubljena igra Donkey Kong Country Returns , ki je leta 2010 prvotno izšla na k...