24/03/2014

AniDays 2014


V soboto, 31. maja 2014, in nedeljo, 1. junija 2014, bo v Kulturzentrum Siegendorf, Rathausplatz 1, Siegendorf, Avstrija (glej karto spodaj) potekal simpozij za oboževalce animejev, mang in Japonske, ki se imenuje AniDays 2014.
Pri tem simpoziju gre torej za prijetno druženje animejskih oboževalcev, na katerem se bodo izmenjevale informacije ter potekale različne delavnice in lokalni izleti. Organizator tega dogodka ni nihče drug kot Christian Berg, oče konvencije AniNite, poznan pod vzdevkom Xen. Tisti, ki ste se lani udeležili AkiCona, ste ga tudi že imeli priložnost spoznati.


Če želite o samem simpoziju izvedeti še kaj več, pa je najbolje, da odklikate na uradno stran in si preberete, kaj vse organizatorji pripravljajo za vas. Povrhu vsega pa se ta simpozij od večjih konvencij razlikuje tudi v tem, da je vstop popolnoma prost.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z  MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024 , ki se bo ponovno o...