07/03/2014

Animoku druženje 10/2014


ANIMOKU DRUŽENJE 10/2014


Kdaj:
Četrtek, 13. marca 2014, ob 18:00


Kje:
Kulturni Inkubator, Koroška cesta 18, Maribor
(za ogled kliknite na povezavo zgoraj)


Program:
18:00 Druženje
20:25 Ogled filma BERSERK - THE GOLDEN AGE II


BERSERK – ZLATA DOBA II: BITKA ZA DOLDREY
Japonska, 2012 / Naslov izvirnika: Berserk Ōgon Jidai-Hen II: Doldrey Kōryaku / Režija: Toshiyuki Kubooka / Glasovi: Hiroaki Iwanaga, Takahiro Sakurai, Toa Yukinari, Aki Toyosaki, Kazuki Yao, Minako Kotobuki, Rikiya Koyama / Zvrst: animirani, akcija, fantazijski, drama / Trajanje: 93 minut / Zvok: japonski / Podnapisi: slovenski

Guts je še vedno v Sokolovi tolpi in pomaga Griffithu uresničevati njegove sanje. Nekega dne, ko skuša rešiti Casco, poveljnico v Sokolovi vojski, pade skupaj z njo s pečine ter se tako ločita od tolpe. V času te odsotnosti se Guts zbliža s Casco, s katero sta si po navadi bila vedno v laseh. A časa za kramljanje ni, saj jim je sovražnikova vojska za petami. Gutsu vendarle kot po čudežu uspe samemu premagati skoraj sto zasledovalcev in tako se zopet oba znajdeta na varnem. Griffithove ambicije se medtem stopnjujejo, saj si je zadal nalogo, da bo osvojil domnevno neosvojljivo trdnjavo Doldrey. Medtem pa Guts vedno bolj razmišlja o tem, kaj sam želi, in se odloča, ali naj ostane v tolpi ali gre svojo pot.


Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 10/2024

V mesecu juniju se po daljšem premoru v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru  spet vračajo Večeri animejev in družabnih iger . ...