27/03/2014

Animoku druženje 12/2014


ANIMOKU DRUŽENJE 12/2014


Kdaj:
Četrtek, 3. aprila 2014, ob 18:00


Kje:
Kulturni Inkubator, Koroška cesta 18, Maribor
(za ogled kliknite na povezavo zgoraj)


Program:
18:00 Druženje
20:10 Ogled animeja BERSERK III


BERSERK - ZLATA DOBA III: VSTAJENJE
Japonska, 2013 / Naslov izvirnika: Berserk Ōgon Jidai-Hen III: Kōrin / Režija: Toshiyuki Kubooka / Glasovi: Hiroaki Iwanaga, Takahiro Sakuraii, Akio Ohtsuka, Kazuki Yao, Minako Kotobuki, Kenta Miyake, Takahiro Fujiwara / Zvrst: animirani, akcija, fantazijski, drama / Trajanje: 108 minut / Jezik: japonski / Podnapisi: slovenski


Sokolova tolpa se ponovno zbere, da bi rešila Griffitha iz midlandskega ujetništva, kar jim tudi uspe, vendar se ne zavedajo, da so s tem spravili v tek dogodke, ki presegajo človeško domišljijo in ki pomenijo začetek temačnejšega obdobja, kjer nadnaravne sile posegajo v življenje človeštva. Pozabite vse, kar ste videli doslej, saj Berserk presedla v popolnoma drugačno atmosfero v tej necenzurirani različici sklepnega dejanja Zlate dobe.


Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...