27/03/2014

Četrtek, 3. aprila 2014, ob 18:00

Kje:
Kulturni Inkubator, Koroška cesta 18, Maribor
(za ogled kliknite na povezavo zgoraj)

Program:
18:00 Druženje
20:10 Ogled animeja BERSERK III

BERSERK - ZLATA DOBA III: VSTAJENJE
Japonska, 2013 / Naslov izvirnika: Berserk Ōgon Jidai-Hen III: Kōrin / Režija: Toshiyuki Kubooka / Glasovi: Hiroaki Iwanaga, Takahiro Sakuraii, Akio Ohtsuka, Kazuki Yao, Minako Kotobuki, Kenta Miyake, Takahiro Fujiwara / Zvrst: animirani, akcija, fantazijski, drama / Trajanje: 108 minut / Jezik: japonski / Podnapisi: slovenski

Sokolova tolpa se ponovno zbere, da bi rešila Griffitha iz midlandskega ujetništva, kar jim tudi uspe, vendar se ne zavedajo, da so s tem spravili v tek dogodke, ki presegajo človeško domišljijo in ki pomenijo začetek temačnejšega obdobja, kjer nadnaravne sile posegajo v življenje človeštva. Pozabite vse, kar ste videli doslej, saj Berserk presedla v popolnoma drugačno atmosfero v tej necenzurirani različici sklepnega dejanja Zlate dobe.

Se vidimo!