04/06/2014

Julija novi album j-rock skupine UVERworld

J-rock skupina UVERworld je najavila, da bo 2. julija izdala novi album, ki trenutno še nima naslova. Najavo so napravili 31. maja v klubu Shibuya eggman v Tokiu, kjer so imeli koncert v sklopu turneje UVERworld LIVE TOUR 2014 Warm-UP Gig. To je njihov prvi album, odkar je skupini pristopil njihov novi član Seika.
Album bo izšel v navadni in omejeni izdaji. Slednja bo poleg CD ploščka vsebovala še DVD plošček, na katerem bo 50 minut posnetkov s koncertov in intervju z naslovom core ability3, v katerem so člani spregovorili o odstopu starih in pridružitvi novih članov.

Vir: TokyoHive

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...