31/10/2014

Mini-album skupine amber gris

Skupina amber gris bo 17. decembra izdala svoj mini-album z naslovom Across the blow, ki bo vseboval šest skladb. Pri tej skupini gre za visual rock kvintet, katerega sestavljajo člani relativno poznanih skupin na tej sceni, kakršni sta na primer Ruvie in Sugar. Skupino sestavljajo pevec Temari, basist koto, kitarista Kaname in wayne (ex-Koji) ter bobnar Uma (ex-Rami). Kaj več o skupini trenutno ni za povedati, saj je njihova aktivnost do sedaj bila po večini omejena na Japonsko.
Na tem novem mini-albumu bo tudi skladba from mouth, za katero je na iTunes 5. novembra izšel tudi glasbeni spot, katerega si lahko ogledate spodaj in že sedaj uživate ob glasbi te relativno nove skupine na visual rock sceni.

Vir: JaME