27/02/2015

Fairy Tail 31: Fairy Tail v zatonu? (kritika)


buy the book from The Book Depository, free delivery
Zvezek 31 - v angleščini
buy the book from The Book Depository, free delivery
Zvezek 31 - v nemščini


Ta zvezek je skoraj enak kot prejšnji. Celotna bratovščina se pripravlja na čarovniški turnir, ki se bo zgodil čez 3 mesece, in to je vse. Na eni strani imamo ponovno dober razvoj likov, na drugi pa skoraj nič zgodbe. Imam občutek, da se je Fairy Tail po sedemletnem preskoku močno poslabšal. Kot da se Mashima v celoti posveča napačnim stvarem. Povrhu je ustvaril tudi še en shounenski kliše, ko je dodal v svojo pripoved čarovniške igre. Na srečo je nakazal, da ta sklop ne bo govoril samo o tekmovanju na turnirju, temveč bo vseboval misteriozno dogajanje. V tem zvezku je sicer to zgolj nakazano, ampak upajmo, da bo Mashima posvečal svojo pozornost bolj na misterij kot na turnir. Enostavno nočemo še enega Davy Backfighta, saj je to bil eden izmed najbolj nadležnih sklopov v One Piecu, ki se je ves čas osredoočal na merjenje moči. Hiro, ne napravi torej enake napake kot Oda. Trenutno opravljaš zelo slabo delo. 

OCENA: 3/5

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...