17/02/2015

Znan program hrvaške mini konvencije PandaKonpa

Kot smo že zapisali v eni izmed prejšnjih novičk, se bo prvi PandaKonpa odvijal v nedeljo, 22. februarja, od 18. ure dalje v zagrebškem klubu Močvara, njegova tematika pa bo japonski "dan mačk" oz. "Nyan nyan nyan dan".

V času pisanja prejšnje novičke o tej hrvaški mini konvenciji še točen program dogajanja ni bil znan, danes pa vam lahko končno sporočimo, kakšen bo. Na spodnji sliki si lahko ogledate program v hrvaškem jeziku, zraven pa sem dopisal še slovenski prevod:

Predavanje "Kitajsko novo leto: Tradicija in običaji"

Predavanje "Mačke v japonski kulturi"

Karaoke

Zabava

PandaKonpa organizira ista ekipa kot PandaKon, tako da lahko za dodatne informacije odklikate na dogodek na Facebooku, na uradno Facebook stran PandaKona ali na uradno PandaKonovo spletno stran. Organizatorji vas vabijo na predavanja in prijetno druženje na tej mini konvenciji, ki je v bistvu njihova prva tovrstna konvencija. Vstop je prost tako za obiskovalce kot tudi mačke.

Vir: PandaKon