23/11/2018

Prihaja nova posebna TV epizoda animeja Lupin III

Na uradni spletni strani animejske franšize Lupin III so včeraj razkrili, da prihaja že 26. posebna televizijska epizoda animeja Lupin III (Lupin III TV Special), ki se  bo predvajala na kanalu NTV v zimski sezoni, torej v začetku leta 2019.
Kot je razvidno iz objavljenih slik, bo v tej posebni epizodi Lupin nosil tudi črni sako. Distribucijo animeja ima preko TMS Entertainment, režijo pa je tokrat prevzel Jun Kawagoe (Lupin III: Operation Return the Treasure, Cyborg 009 Vs. Devilman, Innocent Venus). Za scenarij je poskrbel Takehiko Hata (The Aurora), načrtovanja likov pa se je lotil Hirotaka Marufuji (Lupin III: the Last Job, Kabaneri of the Iron Fortress). Glasbena podlaga pa je delo skladatelja, ki sedaj redno skrbi za glasbo v tej franšizi, in sicer je to Yuji Ohno.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igra Donkey Kong Country Returns dobi HD različico

Nintendo je na torkovem Nintendo Directu sporočil, da bo priljubljena igra Donkey Kong Country Returns , ki je leta 2010 prvotno izšla na k...