12/11/2018

Večer animejev in namiznih iger 18/2019

V soboto, 17. 11. 2018, ob 17. uri se še predzadnjič v letošnjem letu dobimo v Vetrinjskem dvoru, Vetrinjska ulica 30, Maribor, kjer bo potekal že 18. letošnji Večer animejev in namiznih iger. Tokratni dogodek bo obarvan superherojevsko, saj bomo odšpilali več scenarijev igre Legendary: A Marvel Deck-Building Game. Izbirali boste lahko med kartami iz osnovne igre in dodatkov, kot so Secret Wars - volume 1, Secret Wars - Volume 2 in Paint the Town Red. Poleg te igre bodo vsekakor na voljo tudi druge namizne igre, ki jih boste lahko igrali s prijatelji. Vstop na dogodek je še zmeraj prost, tako da ste vsi lepo dobrodošli.
Program, ki smo ga tokrat pripravili za vas, je naslednji:

17:00 - 23:59
Prosto igranje namiznih iger

18:00 - 20:00
Igranje igre Legendary - scenarij 1 (do 5 igralcev)*

20:00 - 22:00
Igranje igre Legendary - scenarij 2 (do 5 igralcev)*

22:00 - 23:59
Igranje igre Legendary - scenarij 3 (do 5 igralcev)*

* Predvideno trajanje posameznega scenarija je do 2 uri, vendar se lahko zgodi, da kakšen traja manj in kakšen dlje, tako da so ure zgolj okvirne.

Svojo udeležbo lahko potrdite tudi v dogodku na socialnem omrežju Facebook, če kliknete tukaj. Spodaj pa še prilagamo fotko, kje v Vetrinjcu nas najdete, da se ne boste izgubili.
Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konec leta prihaja animejska predzgodba Gospodarja prstanov

Warner Bros. Animation , New Line Cinema in Sola Entertainment so na Festivalu animiranega filma v Annecyju, ki velja za najstarejši in na...