12/04/2019

Izšel novi dražilnik za One Piece Stampede

Animirani celovečerec One Piece: Stampede, ki je animirana adaptacija zgodb in likov, ki nam jih je v svoji dolgoletni mangi One Piece pričaral in še vedno pričara mangaka Eiichiro Oda, prihaja na japonska velika platna 9. avgusta 2019. Te dni pa se je na spletu pojavil tudi novi dražilnik, ki sedaj končno razkriva nekaj kadrov iz prihajajoče animirane poslastice. Ogledate si ga lahko spodaj.
Animirani film zaznamuje 20. obletnico obstoja animejske serije, ki trenutno šteje že več kot 800 epizod. Režijo animiranega celovečerca je tokrat prevzel Takashi Otsuka (Precure Allstars DX 3). Dražilnik ne draži samo s posnetki, temveč tudi s tem, da se bi v tej novi avanturi naj vrnilo 38 starih znancev, ki so jih naši piratski avanturisti srečali na svoji poti.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Konvencija UmiKo 2024 je pred vrati

To soboto, 20. 4. 2024, od 11. ure dalje bo v Osnovni šoli Koper potekala konvencija UmiKo 2024 , ki jo organizira istoimensko društvo na ...