30/04/2019

Večer animejev in namiznih iger 5/2019

V soboto, 4. maja 2019, ob 17. uri se ponovno vidimo v Vetrinjskem dvoru, Vetrinjska ulica 30, Maribor, natančneje v projektnem prostoru Freske, kjer bo potekal že peti letošnji Večer animejev in namiznih iger. Tudi tokrat je vstop na dogodek prost, svojo udeležbo pa lahko potrdite v dogodku na socialnem omrežju Facebook.
Na tokratnem druženju si bomo ogledali japonsko komično avanturo Mačji samuraj (Neko samurai), ki se bo predvajala z originalnim japonskim zvokom in angleškimi podnapisi. Napovednik za tokratno projekcijo si lahko ogledate spodaj. Nadaljevali pa bomo tudi z namizno igro Krosmaster in se tokrat posvetili samemu igranju te namizne igre, saj smo na prejšnjem dogodku spoznavali zgolj osnove in šli skozi različne uvodne tečaje. Seveda bodo na voljo tudi številne druge namizne igre, ki jih boste lahko igrali.
Tokratni program, ki smo ga pripravili za vas, je torej sledeči:

17:00 - 19:00
Ogled filma Mačji samuraj

19:00 - 23:59
Prosto igranje namiznih iger

19:30 - 23:59
Predstavitev in igranje igre Krosmaster - 2. del
Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...