17/04/2019

Zadnji napovednik za Dark Phoenix je tukaj

Zadnje poglavje v franšizi Možje X (X-Men) prihaja na velika platna 7. junija (v ZDA) oz. 6. junija (v Sloveniji). S tem zadnjim filmom v franšizi se ponovno vračamo k poglavju o Temnemu feniksu, ki smo ga že bili deležni v ne ravno dobro zasnovanem filmu Možje X: Zadnji spopad (X-Men: The Last Stand). Takrat je Jean Grey upodabljala Famke Janssen (Ugrabljena, Niti besede), medtem ko jo tokrat upodablja Sophie Turner (Igra prestolov), ki je Jean Grey upodabljala že v filmu Možje X: Apokalipsa.
Danes smo dobili tudi še zadnji napovednik za film Temni feniks (Dark Phoenix), katerega režiser je dolgoletni producent franšize Simon Kinberg, ki je za to zadnje poglavje nadomestil Bryana Singerja, režiserja prejšnjih dveh nadaljevanj (Možje X: Dnevi prihodnje preteklosti, Možje X: Apokalipsa). Ogledate si ga lahko spodaj.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...