06/06/2019

Dan Japonske 2019: Kaj se bo dogajalo, kje in kdaj

O prireditvi Dan Japonske 2019, ki bo v soboto, 22. junija 2019, med 10. in 17. uro na Muzejski ploščadi na Metelkovi ulici v Ljubljani, smo že pisali v eni izmed aprilskih objav, ki si jih lahko preberete tukaj. Danes pa je Genki center, eden izmed glavnih organizatorjev dogodka, objavil tudi urnik dogajanj na prireditvi, ki ga sicer najdete na povezavi tukaj, vendar ga bomo z vami delili tudi v tej objavi.
Kaj nas torej čaka na tokratnem Dnevu Japonske, ki je postal že nekakšna stalnica slovenskega repertoarja kulturnih dogodkov? Odgovor je preprost. Marsikaj in še več. Spodaj torej prilagamo urnik dogajanj, ki je pester in zanimiv, na njem pa boste verjetno našli marsikaj za sebe, saj dogodek pokriva različne vidike japonske kulture.


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...