14/11/2019

Nagradni natečaj za najboljšo zgodbo na MokuMatsuriju - zgodba 4

Ninja Kekec je navkljub imenu, ki ponazarja dušo Slovenije in slovenstva nasploh, imel v sebi tudi malo Japonske. Že v mladih letih se je navdušil nad japonskimi filmi in s tem tudi ninjami. Želel si je postati najboljši ninja!

Tako se je podal v jamo, v katero ni prodirala niti trohica svetlobe. V bistvu je bila polna teme! Kot izurjen ninja je Ninja Kekec zapazil senco, ki se je bliskovito premaknila po steni jame. Iz sence je zrasla pojava, in pred Ninja kekca je skočil goblin Zlatko.

Ninja Kekec je prijel Za svoj kratki meč in zamahnil proti Zlatku, ki je zarjul in pokazal zobe, potem pa jo ucvrl globlje v jamo. Kekec mu ni sledil, saj se je odločil, da je zmaga pripadala njemu. Keri Ninja Kekec …

1 komentar:

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...