24/06/2024

Večer animejev in družabnih iger 12/2024

V soboto, 29. 6. 2024, ob 16. uri vas v sodelovanju z MKC Maribor vabimo na Večer animejev in družabnih iger 12/2024, ki se bo ponovno odvijal v Kulturnem inkubatorju na Koroški cesti 18 v Mariboru. Vstop na dogodek je kot vedno brezplačen, za obiskovalce, mlajše od 13 let, pa je priporočljivo, da se ga udeležijo v spremstvu staršev ali odgovornega skrbnika.

Program tokratnega dogodka bomo začeli s projekcijo južnokorejske znanstveno-fantastične avanture Alienoid (2022), ki se bo predvajala v korejskem tonskem zapisu z angleškimi podnapisi. Na portalu AsianWiki štorijo opisujejo sledeče:

V času dinastije Goryeo se taoisti poskušajo polastiti skrivnostnega meča. V sedanjosti se na Zemlji pojavijo nezemljani. Kmalu zatem se med poznim obdobjem dinastije Goryeo in sedanjostjo pojavijo časovna vrata. Zaradi tega prihaja do kaotičnih situacij.

Sočasno s projekcijo filma boste v drugem prostoru lahko igrali tudi različne namizne igre in se z ostalimi pomerili v video igri Super Smash Bros. Ultimate na konzoli Nintendo Switch. Po filmu pa boste lahko zaigrali tudi na taiko bobne v video igri Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival. Tako bo tokratni program dogajanja sledeči:

16:00 - 19:00 Ogled filma Alienoid

16:00 - 22:00 Prosto igranje namiznih iger in iger s kartami

16:00 - 19:00 Igranje video igre Super Smash Bros. Ultimate (NSW) 

19:00 - 22:00 Igranje video igre Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival (NSW)

Vabljeni.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...