19/05/2014

Obvestilo o pisanju novičk

Doslej smo novičke o animejih, mangah, filmih, serijah in podobnem objavljali bolj ali manj zgolj na Facebooku, ampak smo se sedaj odločili, da bomo raje objavljali na blogu in potem povezave delili dalje na socialna omrežja. Tako bodo do novičk lahko dostopali tudi tisti, ki niso na socialnih omrežjih, in tisti, ki so morda na kakem drugem socialnem omrežju kot Facebook.

Ob tej priložnosti bi rad tudi spodbudil člane naše skupine, naj se ne branijo kdaj pa kdaj napisati ali pa vsaj prevesti kakšno novičko v vsemu slovenstvu razumljiv jezik.

Za konec pa bi še rad predstavil našo novo pridobitev. Naša Fluffy se je potrudila in našemu Ninja Kekcu dodala sedem novih chibi podob, ki jih lahko vidite na slikah spodaj. Fluffy, arigato. :3