21/05/2014

Prihaja nov OAD Seitokai Yakuindomo

Seitokai Yakuindomo je manga Tozena Ujiieja, ki je doslej bila adaptirana že v animejsko serijo, ki ima že dve 13-epizodni sezoni, in 8 OVA epizod. Sedaj pa prihaja novica, da se bo ekipa 2. sezone animejske serije, ki se je na Japonskem predvajala med 4. januarjem in 29. marcem letos, ponovno dobila, da ustvari novo OAD epizodo, ki bi naj izšla skupaj z 11. zvezkom Tozen Ujiiejeve originalne mange, kateri izide 17. februarja 2015.
Manga govori o Takatoshiju Tsudi, novem dijaku na srednji šoli, ki je šele pred kratkim omogočila, da lahko šolo obiskujejo tudi fantje. Zaprosijo ga, da se pridruži dijaškemu svetu kot podpredsednik, s čimer se začnejo njegovi dnevi kot edinim normalnim fantom med tremi članicami dijaškega sveta.

Vir: Crunchyroll