20/05/2014

Sejem stripov in družabnih iger Anime' 2014

Primorsko društvo ljubiteljev animiranih filmov, stripov in družabnih iger Animov je sporočilo datum, kdaj bo potekal Sejem stripov in družabnih iger Anime' 2014. Dogodek se bo odvijal v soboto, 16. avgusta 2014 od 10:00 dalje. Točne lokacije še zaenkrat niso sporočili, ampak znano je, da se bo marsikaj dogajalo, saj bodo potekala številna tekmovanja, delavnice, prodaja, predstavitve, razstave in še marsikaj.
Poleg tega je znan že okvirni program, ki vsekakor še ni dokončen. Lahko si ga ogledate na njihovi spletni strani, do katere lahko dostopate, če kliknete na povezavo TUKAJ.

Vir: Animov