02/07/2014

Japonska Box Office lestvica za 28. in 29. junij

Spet je teden naokrog in Ledeno kraljestvo (Frozen) še vedno kraljuje na vrhu japonske lestvice gledanosti, in sicer že kar 15 tednov. Tudi novosti, ki so se pojavile na lestvici ta teden, niso bile kos nalogi, da bi izpodrinile Disneyev animirani celovečerec vsaj na drugo mesto, pa čeprav so med njimi bile kar štiri.
Novosti na lestvici so ta teden torej ameriška zf drama Transcendenca (Transcendence), v kateri nastopa Johnny Depp in ki se je uvrstila na 3. mesto, japonski misterij The World of Kanako, ki se je uvrstil na 4. mesto, japonska grozljivka Ju-On -Owari no Hajimari-, ki je trertje nadaljevanje iz kultne serije grozljivk Zamera, katero je zasedlo 6. mesto, in anime Ghost in the Shell: Arise - Border 3: Ghost Tears, ki je končal na 10. mestu, ravno toliko, da je še uspel priti med prvo deseterico. Napovednike za vse tri japonske novosti na lestvici si lahko ogledate spodaj.

Če vas zanima, kako je ta teden zgledala celotna lestvica, potem to lahko storite spodaj, kjer so zabeleženi tudi padci v primerjavi s prejšnjim tednom. Lestvica od 1 do 10 je torej zgledala sledeče:

01 (01) Frozen (Teden: 16)
02 (02) Mission Impossible: Samurai (
03 (00) Transcendence (
04 (00) The World of Kanako (
05 (03) Noah (
Teden: 03)
06 (00) Ju-on -Owari no Hajimari- (
07 (04) Climbing to Spring (
Teden: 03)
08 (06) Saint Seiya: Legend of Sanctuary (
09 (05) 300: Rise of an Empire (
10 (00) Ghost in the Shell: Arise - Border 3 - Ghost Tears (
Teden: 01)

Za konec pa bi rad omenil še japonske novosti, ki se niso uspele uvrstiti med prvo deseterico, katerih napovednike si lahko, poleg napovednikov za prej omenjene tri japonske novosti, ogledate spodaj. Ostale novosti so še torej misteriozni triler Me & 23 Slaves, mladostniška drama Gaki Rock, igrana adaptacija mange Nozoki Ana, mladostniška ecchi drama Onna no Ana, mladostniška drama Taiyou kara Plancha, drama Ao no Kousen in grozljivka Sugisawa Mura Densetsu.

The World of Kanako

Ju-On -Owari no Hajimari-