02/08/2014

Strip sejem Striparne Oblaček


Striparna Oblaček v Celju v soboto, 13. septembra 2014, pripravlja Strip sejem, ki bo potekal od 9. do 14. ure.

Na sejmu bodo gostili dva slovenska striparja, Iztoka Sitarja (Glave, Matilda, Ženska, ki se ljubi z mačkom) in Matjaža Bertoncelja (Minimundus, Trobentica), ki bosta predstavila svoje najnovejše stripovske izdelke, katere bo možno tudi kupiti. Povrhu pa jih bosta tudi podpisovala.

Spodaj si lahko ogledate še njihovo objavo. Prav tako pa lahko obiščete njihovo spletno stran, kjer lahko tudi kupite različne stripe in podobno, in Facebook stran, kjer vas obveščajo o različnih novostih in dogodkih.

Striparna oblaček vas vljudno vabi.


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...