25/02/2015

Brezplačna delavnica START MANGA v Medvodah


Ste se spraševali, kako narisati mango? Ste se hoteli v tem preizkusiti tudi sami, a niste našli časa in volje? Ali vam prebiranje literature o tem vzame preveč časa? Se lažje učite na praktičen način? Če ste na naslednja vprašanja odgovorili pritrdilno, potem je ta novička kot nalašč za vas.
V Klubu Jedro, Cesta ob Sori 15, Medvode (glejte zemljevid spodaj) bodo v torek, 3. marca 2015, pričeli z brezplačno delavnico START MANGA, ki bo potekala vsak četrtek med 18:45 in 20:00 do 26. maja 2015. Kot je možno razbrati s slik, bo delavnica očitno potekala v angleškem jeziku.
Brezplačna delavnica je tako namenjena vsem, ki bi želeli bolje spoznati svet mange in se predvsem naučiti tehnik risanja, ustvarjanja zgodbe in risanja na papir ter s pomočjo računalnika.


Za več informacij in prijave se lahko obrnete na naslednji e-poštni naslov: tanit.gregori@gmail.com.


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...