18/10/2018

Manga Rifle is Beautiful dobi anime

V 46. številki revije Weekly Young Jump založbe Shueisha so najavili, da manga Rifle is Beautiful mangake Akki Sarumi dobi animejsko adaptacijo, vendar zaenkrat ni znano, ali bo šlo za animejsko serijo, OVA ali animejski celovečerec.

Zgodba mange se osredotoča na Hikari Kokuro, sveže pečeno srednješolko, ki je navdušena, da se bo pridružila šolskemu strelskemu klubu. A ko prispe tja, ugotovi, da so klub ukinili. Odloči se, da ga bo znova obudila.

Prvo poglavje mange, ki še vedno izhaja, je izšlo aprila 2015 na spletni strani Tonari no Young Jump založbe Shueisha, ki je doslej izdala že tri zvezke z zbranimi poglavji. Tretji zvezek je izšel septembra 2017, četrti pa bo izšel že ta petek.

Vir: ANN

Večer animejev in družabnih iger 7/2024

V soboto, 30. 3. 2024, ob 17. uri ste ponovno vabljeni v Kulturni inkubator na Koroški cesti 18 v Mariboru na Večer animejev in družabnih ...