01/10/2018

Večer animejev in namiznih iger 13/2018

Po nekoliko daljšem premoru se Večeri animejev in namiznih iger oktobra in novembra vračajo v tedenskih intervalih, tako da boste namizne igre sedaj lahko igrali vsako soboto. Tako se bo Večer animejev in namiznih iger 13/2018 odvijal v soboto, 6. 10. 2018, od 17. ure do polnoči v Vetrinjskem dvoru, Vetrinjska ulica 30, Maribor. Vstop na dogodek pa je še vedno prost.
Tokrat smo za prvo uro pripravili kratek sestanek glede nadaljnjih sodelovanj in tekmovanj ter o končni odločitvi o usodi MokuMatsurija, nato pa boste imeli na izbiro različne namizne igre (Munchkin, Takenoko, Ticket to Ride itn.), predstavili pa bomo tudi igro s kartami Nightfall.

Spodaj prilagamo še urnik dogajanja, ki smo ga tokrat pripravili za vas, in sliko, kje v Vetrinjskem dvoru nas najdete. Urnik tokratnega dogodka je sledeči:

17:00 - 23:59
Prosto igranje namiznih iger

17:00 - 18:00
Zlati Goblin/Animoku sestanek

18:00 - 21:00
Predstavitev in igranje igre Nightfall

Lokacija, kjer nas najdete v Vetrinjskem dvoru (označeno z rdečo puščico)

Svojo udeležbo lahko potrdite tudi na socialnem omrežju Facebook, če kliknete tukaj.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange CAT'S EYE prihaja letošnjo jesen

Francoska televizijska postaja  TF1 je s prvim uradnim napovednikom najavila igrano adaptacijo mange  Cat's Eye  mangakaja Tsukase Hōjō...