09/10/2018

Večer animejev in namiznih iger 14/2018


V soboto, 13. 10. 2018, vas ob 17. uri ponovno vabimo v Vetrinjski dvor, Vetrinjska ulica 30, Maribor, da se nam pridružite že na 14. letošnjem Večeru animejev in namiznih iger. Vstop na dogodek je kot vedno prost.
Na tokratnem dogodku se bomo podali v starodobno Japonsko z namizno igro Tokaido, v kateri igralci zavzamejo vlogo popotnikov po Japonski. Igra je namenjena za 2-5 igralcev in traja predvidoma 45 minut, a ker bo vsekakor tudi treba razložiti pravila, bo vse trajalo nekoliko dlje.
Tokrat smo za vas pripravili tudi karaoke UltraStar, povsem brezplačno različico, ki deluje podobno kot SingStar na PS konzolah, tako da se boste lahko pomerili s prijatelji, kdo bolje poje. Na izbiro imamo ogromno različnih skladb, tako da boste vsekakor našli kaj za svoj okus.

Program, ki smo ga tokrat pripravili za vas, je naslednji:

17:00 - 00:00
Prosto igranje namiznih iger

17:00 - 19:00
Karaoke

19:00 - 21:00
Predstavitev namizne igre Tokaido

21:00 - 00:00
Karaoke

Da se v Vetrinjskem dvoru ne boste izgubili, prilagamo še sliko, kje nas najdete. Svojo udeležbo na dogodku lahko potrdite tudi na socialnem omrežju Facebook, in sicer tukaj.

Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Igrana adaptacija mange Golden Kamuy dobi še letos nadaljevanje

Na uradnem profilu na družbenem omrežju X (nekdanji Twitter) za filmsko adaptacijo mange Golden Kamuy , katere avtor je Satoru Noda, so razk...