28/10/2018

Večer animejev in namiznih iger 16/2018

V soboto, 3. 11. 2018, ob 17. uri ponovno vabljeni v Vetrinjski dvor, Vetrinjska ulica 30, Maribor na že 16. letošnji Večer animejev in namiznih iger. Vstop na dogodek je kot vedno prost, s sabo prinesite le zvrhano mero veselja in tekmovalnosti, da se boste lahko pomerili s prijatelji, znanci in/ali somišljeniki v različnih namiznih igrah.
Tudi na tokratnem dogodku bomo imeli zvrhano mero namiznih iger tako za mlajše kot tudi starejše igralce, vendar pa želimo tokrat izpostaviti igro s kartami The Mind, ki jo bomo ob igri predstavili na dogodku.

Tako je tokratni program, ki smo ga pripravili za vas, naslednji:

17:00 - 00:00
Prosto igranje namiznih iger

18:30 - 20:30
Predstavitev in igranje igre The Mind

Dogodek najdete tudi na socialnem omrežju Facebook, kjer lahko potrdite svojo udeležbo. Za dostop do dogodka na Facebooku kliknite tukaj. Spodaj pa še prilagamo fotko, s katere je razvidno, kje v Vetrinjskem dvoru nas najdete, tako da nikakor ne odgovarjamo, če se na poti do nas izgubite.
Se vidimo!

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Večer animejev in družabnih iger 9/2024

V soboto, 13. 4. 2024, ob 17. uri ste vabljeni na Večer animejev in družabnih iger 9/2024 , ki bo potekal v Kulturnem inkubatorju na Korošk...